دکتر محمود احمدی‌نژاد چهارشنبه همین هفته برای بیست و یکمین بار به هرمزگان آمد درست در آخرین روزهای عمر دولت کذایی‌اش. آن هم به گفته‌ی خبرگزاری ها برای افتتاح چندین پروژه‌ی عمرانی و صنعتی. چنان بی‌رونق و بی‌اعتبار که گویی هیچ‌گاه رییس هیچ دولتی در این حکومت نبوده است!

احمدی نژاد اما به روی خود نیاورد و در گرمای 40درجه‌ی بندرعباس باز همان کاپشن همیشگی‌اش را پوشید تا نشان دهد که اگرچه این روزها دیگر از اسب افتاده است اما از اصل نیفتاده!! اما نگاه به چهره‌ی غمگین خود او و خنده‌ی مصنوعی استاندار هرمزگان در کنارش نشان می‌دهد که چه‌قدر در این زمینه موفق بوده است!

خبرگزار‌ها گفتند که او در این سفر چندین طرح عمرانی و صنعتی را بازگشایی کرده است از جمله توسعه‌ی میدان نفتی جزیره هنگام که احمدی‌نژاد در توصیف آن گفته است: «نفت میدان هنگام نفتی بسیار مرغوب و باارزش است و نفت برداشت شده در این میدان از نظر غلظت مایعی بین گازوئیل و بنزین است و دارای صرفه بسیاری برای کشور است.» وی ادامه داد: متخصصان ایرانی در راستای بهره‌برداری از این میدان در دل تنگه هرمز، چاه زده‌اند و تاسیسات ایجاد کردند که طی این پروسه روزانه 30 هزار بشکه نفت برداشت می‌شود

احمدی نژاد البته نگفت که در این تحریم‌های کمرشکن قرار است این نفت و گاز به کجا صادر شود؟ آن هم در هفته‌ای که خبرگزاری‌ها به نقل از منابع موثق داخلیاز قطع همکاری تمامی خطوط معتبر کشتیرانی دنیا و عدم ارایه سرویس مستقیم به بندرشهید رجایی خبر دادند.

بیست و یک بار سفر رییس جمهور یک کشور به یک استان یک آمار خیره‌کننده و بی‌سابقه است احمدی نژاد اما توضیح نداد که صرف افتتاح این طرح‌های ملی در هرمزگان چه تاثیری بر زندگی مردم این استان دارد؟