X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری


علی رضا زاکانی:

فساد سرتاپای نظام را فراگرفته است در سفری که به سیستان و بلوچستان و بندرعباس داشتم صحنه هایی را دیدم که برای کشور ما ننگ است. مردم شهرستان زهک در استان سیستان به من می گفتند که ما برای زنده ماندن دست و پا می زنیم و در سفر اخیرم به بندرعباس منطقه "درخت سبز" را مشاهده کردم که وضعیت مناسبی نداشت و خدایی نکرده در صورت وقوع یک زلزله فاجعه ای در آنجا اتفاق خواهد افتاد.(خبرگزاری مهر)


یکم:

«توهم» عمومی ترین بیماری سیاست مداران ایرانی در چندسال اخیربوده است.توهمی که گاهی به شکل هاله ی نور برگرد سر محمود احمدی نزاد جلوه گر می شده است و گاهی در این تحلیل وحشتناک که جامعه ی ایرانی با رضایت مندی کامل و با شور و نشاطی انقلابی در همه ی عرصه هابه سرعت در حال رشد و توسعه و پیشرفت است و چیزی به رسیدن به قله های رفاه و قدرت و دانش جهانی نمانده است!!

اگرچه قدرت بدون نظارت همیشه توهم زاست و فرقی بین گرایش های سیاسی نیست واین گونه برداشت های غیر واقعی می تواند در همه جلوه گر باشد اما درهشت سال اخیر «اصول گرایان»ایرانی را در درک واقعیت های جامعه باید متوهم ترین گرایش دانست.

دوم:

«علی رضا زاکانی» فرمانده سابق و نماینده ی کنونی مجلس از چهره های شاخص اصول گراست که سابقه ای سنگین در این زمینه دارد وحالاخود رابه همین پشتوانه از نامزهای احتمالی ریاست جمهوری ایران می داند.اورا اگر از این بابت یک توهم زده ندانیم اما این گونه می توان برداشت کرد که هشت سال مدیریت احمدی نژاد در راس قوه مجریه کشوری با تمدن و فرهنگ ایرانی این قوت قلب را برای همگان ایجاد کرده است که اگر زندگی ایرانیان را امثال احمدی نژا توانسته اند بچرخانند چرا آن ها بخت و اقبال خود را امتحان نکنند؟!!

سوم:

زاکانی اما در سفر به بندرعباس سخنانی گفته است که از یک اصول گرا بسیار بسیار بعید به نظر می رسد.غرق شدن کشور در فساد و این که مردم برای زنده ماندن در حال جان کندن هستند نمونه ای از این سخنان است.

حال جای چند پرسش است:

آیا آقای زاکانی از گفتمان اصلی اصول گرایان خارج شده است و چهارچوبه چنین نگرشی به کشور را از بیخ نادرست و توهم گونه می پندارد؟

آیااین گونه سخنان را باید نوعی توبه و عذر تقصیر به درگاه ملت از روندی دانست که در سلطه هشت ساله ی اصول گرایان برزندگی آنان تحمیل شده و حاصل اش فقر و فساد است؟

آیا این سخنان را بایدژست نزدیکی به مردم در آستانه ی انتخابات و همدلی با آنان دانست؟

یا نه این گونه نظرات را باید نوعی توهم شکنی دانست که نتیجه سفر به اعماق جامعه است.اگر این گونه باشد باید همه ی اصول گرایان رابه دیدن «درخت سبز »بندرعباس و «زهک» سیستان و بلوچستان دعوت کرد و بر سفره ی این ملت مظلوم نشاند؟

برادران اصول گرا لطفا بیش تر سفر کنید.


لینک: حضور زاکانی در جمع اصولگرایان هرمزگانی