به عنوان یک همشهری ،امشب به دعوت رضا صادقی هنرمند خوب هرمزگانی رفتیم به دیدن فیلم بی خداحافظی در سینما ستاره ی جنوب شهرمان.

فیلم یک ملودرام موزیکال است به کارگردانی احمد امینی با نگاهی به زندگی رضا صادقی  و داستان آن با سفر این خواننده از بندرعباس به تهران آغاز می‌شود. رضا صادقی، محمدرضا فروتن، پگاه آهنگرانی، شقایق فراهانی، مژگان بیات، افشین هاشمی، پیام دهکردی، کوروش تهامی، همایون ارشادی، هومن برق نورد، پرویز سیرتی، مریم بوبانی، ترلان پروانه، مجید جعفری، احمد پور عظمتی و ضیا شجاعی‌مهر از بازیگران "بی‌خداحافظی" هستند.


دعوت نسبتا فراگیری بودو صندلی ها پر بود از مهمانان چرا که هم اهل سیاست دعوت بودند وهم اهل مدیریت و هم اهل رسانه و البته بیش تر از اهالی هنر و به خصوص موسیقی.

 از جراره نماینده بندرعباس بگیر تا پیشدار معاون فرهنگی ارشاد تا جهانبخش رییس انجمن موسیقی تا بچه های هرمزگان نیوز و ندای هرمزگان و پیشکسوت هایی چون منصور نعیمی و محمدعلی قویدتا جوان هایی چون فاضل پیش وهادی صدری و...البته خود رضا صادقی و خانواده ی محترمشان  .

بحث ارزش هنری فیلم در جای خود محفوظ و قابل سخن.
همین که زندگی یکی از هنرمندان موسیقی هرمزگان سوژه ی یک فیلم بود فرصت خوبی است که بسیاری از شهروندان با سالن های سینما بیش تر آشتی کنند.
از دوستان زحمت کش سایت شرجی هم ممنون.
هرچند فیلم می توانست ....اماشب خوبی بود و حرکتی خوب تر.