X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری


هنوز رسوایی دیپلمات ایرانی درآزار جنسی دختران برزیلی تمام نشده دیپلمات دوم ایرانی در کم تر از یک ماه از آن کودک آزاری در آلمان دسته گل دومی با همان نیت پست به آب می دهد که البته خوش بختانه این بار با  برخورد مناسب پلیس آلمان در دفاع از  کودک مورد آزار روبه رو می شود.

یقینادولت اسلامی در گزینش نیروهای سیاسی خود در خارج از کشور نهایت سخت گیری گزینشی را به عمل می رساند و ازآموزش احکام شرعی و آداب دیپلماتیک و زبان و فرهنگ کشورهای خارج نیز دریغ نمی شوداما خوب است به این «برادران» بیاموزندکه:

درخارج هیچ فردی بالاتر از قانون نیست و همه دربرابر قانون مساوی اند.

که انسان ها دارای حقوق کامل شهروندی بوده وبه خودی و غیر خودی تقسیم نمی شوندوبه بهانه مذهب و دین و نژاد و زبان و دوری از حاکمیت مورد ستم واقع نمی شوند.

که نزدیکی به مافیایای قدرت و ثروت برای کسی مصونیت دربرابر قانون ایجاد نمی کند.

که محکومین قانونی به سزای عادلانه می رسند و در عوض ترفیع مقام نمی گیرند

که دولت ها نسبت به تجاوز به حقوق کودکان بسیار حساس بوده و به خصوص درباره آزارجنسی از سوی بزرگ ترها مجازات های شدیدتری اعمال می کنند.

بیاموزند که اگر درخارج دین ندارند ولی آزاده اند وآزادگان برخلاف دینداران، اهل دروغ و تقیه نیستند.

که نزدیکی افراد به ساختار قدرت اجازه نمی دهد که باجان و مال و ناموس سایر شهروندان هرکاری که خواستند انجام دهند و آن بیچارگان هیچ پناهی نداشته باشند..


بیاموزانند که برادران حواس تان باشد ،بلادخارج  دیگه «ایران» نیست!!


*******

گزارش ماجرا :

ر روز چهرشنبه (۱۵ تیر / ۵ ژوییه) اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی گزارش داد که «بر اساس یک سناریوی از پیش تعیین شده در روز دوشنبه (۲ ژوئیه/۱۲ تیر) یکی از اعضای سرکنسولگری جمهوری اسلامی در فرانکفورت، هنگام عزیمت از محل کار خود به منزل، به بهانه‌ای واهی مورد حمله یک زن آفریقایی‌تبار قرار گرفت و متاسفانه پلیس آلمان به جای برخورد با فرد مهاجم، رفتار خشن، ناشایست و خارج از عرف دیپلماتیک با عضو سرکنسولگری کشورمان داشته است».
روزنامه پرتیراژ آلمانی "بیلد" در شرح ماجرا می‌نویسد: «ظاهراَ در روز ۲۵ ژوئن [۵ تیر] یک مرد که بعداَ مشخص می‌شود یک دیپلمات ایرانی است، تلاش کرده است به یک دختر ۱۰ ساله تعرض جنسی کند.»

بر اساس این گزارش در ساعت هفت و نیم عصر دوشنبه ۲۵ ژوئن این دختر مشغول بازی بوده که مردی به وی نزدیک می‌شود و او را نوازش می‌کند. دختر سراسیمه می‌خواهد بگریزد، اما مرد مانع از فرار او می‌شود و کمر او را سفت می‌گیرد و می‌خواهد او را ببوسد که با فریاد دختربچه روبرو می‌شود و او را رها می‌کند، اما دیپلمات ایرانی تا درب خانه دختر را دنبال می‌کند.

دختر در خانه برای مادرش جریان را شرح می‌دهد و مادر نیز به پاسگاه ۱۲ پلیس شهر فرانکفورت زنگ می‌زند و ماجرا را با آنان در میان می‌گذارد، اما بدلیل ناشناس بودن مرد متعرض، پلیس نمی‌تواند کاری انجام دهد.

"بیلد" می‌نویسد: «هفت روز بعد دختر مرد متعرض را بار دیگر در خیابان در نزدیکی خانه می‌بیند و این‌بار توسط مادرش بار دیگر پلیس خبردار می‌شود. مادر و دختر با تعقیب مرد در نزدیکی محل بازی بچه‌ها در محله‌ای مرفه به وی می‌رسند. مادر به آلمانی چندین بار فریاد می‌زند "بچه‌باز" (Kinderschänder). مادر با این عمل تلاش می‌کند توجه مادران دیگر را جلب کند تا به کمک وی بشتابند.»

•تصویر روزنامه بیلد آلمان از مادر و دختر شاکی